- 24 Lipiec 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Wieści z Życia Koła

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 


W dniu 31.05.2012 na zaproszenie myśliwych z naszego koła do ośrodka edukacji ekologicznej w Manowie przybyły dzieci ze współpracującej z Kołem szkoły nr 8 w Kołobrzegu.Na czele z Panią Elżbietą Plewako,  Opiekunami i Rodzicami  przybyło 48 dzieci  klasy 1a, 4b i 4c. Dzieci z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w aktywnej pogadance o naszych lasach i zamieszkałych w nich zwierzętach i  roli myśliwych w ochronie  środowiska. Niewątpliwie największa atrakcja dla dzieci była „wizyta” w zagrodzie dziczej, dziki przyjaźnie podeszły do dzieci choć dwie dzicze mamy  z maluchami (pasiakami)  były ostrożne.

Dużym zainteresowaniem  cieszył się pokaz treningu strzeleckiego w wykonaniu Prezesa Koła kol. Mariana Smoronia, dwoje Rodziców tez próbowało swoich sił na strzelnicy, test wypadł nadzwyczaj pomyślnie.

Przed wręczeniem nagród za b. dobre wyniki w konkursach zapłonęło ognisko a przy nim kiełbaski i soczki zafundowane przez myśliwych. Wyróżnione dzieci stanęły na podium a przedstawiciel Koła kol. Andrzej Szymanek wręczał w imieniu Koła nagrody. Uroczystość ta była ostatnim etapem wycieczki.

Zajęcia prowadzili instruktorzy ZO PZŁ przy czynnym udziale kolegów z Koła  kol. Mariana Smoronia, kol. Tomasza Lostera i kol. Andrzeja Szymanka oraz zaprzyjaźnionego z Kołem kol. Pawła Szymanek.


 GALERIA - FOTORELACJA  Z WYCIECZKI SZKOLNEJ


Dodaj komentarz!!!!! ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMEM I ROBOTAMI INTERNETOWYMI !!!!!Joomla CAPTCHA

Gościmy na stronie ...

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Znajdź na stronie ...