- 24 Lipiec 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Wieści z Życia Koła

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

[2020.01.11] Zakończenie sezonu          Tradycyjne zakończenie sezonu polowań, jak co roku kończymy w połowie stycznia uroczystym polowaniem i spotkaniem myśliwskim przy bigosie.

Ponad 40 kolegów polowało na terenie obwodu nr 78. Polowanie odbyło się w szczególnie miłej atmosferze z zachowaniem  bezpieczeństwa. Nasz patron św. Hubert czuwał nad nami i dał nam ponad 10 sztuk czarnego zwierza i trzy jeleniowate. Szczególnie zadbał o młodych kolegów i tak kol. Paweł po raz pierwszy pozyskał grubego zwierza i to od razu strzelił dublet za co uhonorowany został "Aktem pasowania", a kol.Łukasz popisał  się potrójnym trafieniem - triplet. Gratulacje dla obu kolegów. Jednak doświadczenie wzięło górę i Królem polowania został kol. Janek za jeleniowate, dużo radości  miał także kol. Adam jako Król ....... . Po pokocie i ogłoszeniu wyników myśliwi udali się na tradycyjny "bigos" do OSP Rokosowo. W krótkich słowach kol. Marian i Piotr podsumowali mijający sezon przypominając o czekających nas dodatkowych polowaniach.

Miła atmosfera udzieliła się wszystkim, wspominki i śpiewy towarzyszyły nam do późnych   godzin wieczornych.                                                                     Do zobaczenia w kniei.


Darz Bór                         tekst i foto kol. Andrzej i Eugeniusz           
  

                             

  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz!!!!! ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMEM I ROBOTAMI INTERNETOWYMI !!!!!Joomla CAPTCHA

Gościmy na stronie ...

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Znajdź na stronie ...