- 24 Lipiec 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Wieści z Życia Koła

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

[2014.08.30]  Połczyn Zdrój 2014r.

         
            W sobotę 30 sierpnia brałem udział, wraz z chętnymi  przedstawicielami  Naszego Koła  w XIV Euroregionalnych Spotkaniach Łowieckich  w Połczynie Zdroju. Uroczystości rozpoczęły się uroczystą mszą w kościele w Połczynie. Następnie utworzono korowód , myśliwi w staropolskich strojach, orkiestra, poczty sztandarowe (wśród nich Nasz wspaniały poczet) , oficjele – poseł na Sejm RP,  v-ce wojewoda Zachodniopomorski, burmistrzowie miast Połczyn Zdrój i Białogard, przedstawiciele Naczelnej Rady łowieckiej , Zarządu Głównego PZŁ i władze Naszego Okręgu PZŁ, koła łowieckie z okręgu, liczni mieszkańcy Połczyna i kuracjusze.  Korowód zaprezentował się na ulicach miasta wzbudzając duże zainteresowanie zgromadzonej ludności. W amfiteatrze połczyńskim wysłuchaliśmy przemówień (krótkich) okolicznościowych, nastąpiło uroczyste ślubowanie młodych myśliwych (nowo wstępujących), oraz miła dla nas uroczystość wręczenia na wniosek Naszego Koła odznaczenia „Za Zasługi Dla Łowiectwa Ziemi Koszalińskiej”  dla szkoły podstawowej nr.4 w Kołobrzegu, które odebrała przedstawicielka szkoły. Po oficjalnej części, wysłuchaliśmy koncertu z motywami myśliwskimi i rozpoczęliśmy zwiedzanie stoisk z akcesoriami myśliwskimi i gastronomią.
W drodze powrotnej  odwiedziliśmy na zaproszenie naszego myśliwego  Festyn Dożynkowy w Sławoborzu, osobiście gościł nas Wójt Sławoborza. W dobrych humorach powróciliśmy w godzinach wczesno-wieczornych do  Kołobrzegu.    Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Andrzej Szymanek 

Dodaj komentarz!!!!! ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMEM I ROBOTAMI INTERNETOWYMI !!!!!Joomla CAPTCHA

Gościmy na stronie ...

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Znajdź na stronie ...