Wieści z Życia Koła
-
kwiecień 2012
-
maj 2012
-
czerwiec 2012
-
Odznaka za "Zasługi dla Łowiectwa" - dla Pani Elżbiety Plewako (2738)
-
Podziękowanie od Dyrektora SP NR 8 w Kołobrzegu (2645)
Do naszego koła pocztą...
-
[2012.06.25] Posiedzenie Zarządu (225)
Posiedzenie Zarządu...
-
[2012.06.16] - XIII Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w strzelectwie myśliwskim w Manowie (2948)
-
[2012.06.10] Przystrzeliwanie (4320)
-
[2012.06.15] Dzieci w Manowie (2751)
-
[2012.06.09] 65 lat OSP Karcino (2471)
-
[2012.05.31] Wycieczka szkolna (2390)
-
-
lipiec 2012
-
sierpień 2012
-
wrzesień 2012
-
październik 2012
-
[2012.10.29] Posiedzenie Zarządu (223)
Posiedzenie Zarządu...
-
[2012.10.19-20] Polowanie komercyjne - ARTEMIS Drawsko Pomorskie (17919)
-
Edukacyjne, letnie zajęcia szkolne kol. Stanisława Łosowskiego (2427)
Podczas wakacji nie...
-
-
listopad 2012
-
grudzień 2012
-
[2012.12.23] Wigilijne Polowanie (2818)
Jak co roku przed...
-
[2012.12.08-10] Polowanie komercyjne (2674)
-
[2012.12.01] Polowanie zbiorowe (3082)
W miłej i serdecznej...
-
-
styczeń 2013
-
[2013.01.07] Posiedzenie Zarządu Koła (279)
Posiedzenie rozpoczęło...
-
-
marzec 2013
-
kwiecień 2013
-
maj 2013
-
czerwiec 2013
-
lipiec 2013
-
[2013.07.29] Posiedzenie Komisji Rewizyjnej oraz Zarządu (253)
Posiedzenie Komisji...
-
-
sierpień 2013
-
październik 2013
-
[2013.10.28] Posiedzenie Zarządu (261)
Posiedzenie Zarządu...
-
[2013.10.26] Zabawa hubertowska (2624)
-
[2013.10.17-18] Polowanie komercyjne (2224)
-
[2013.10.12] Rozpoczęcie sezonu myśliwskiego na zwierzynę grubą (3113)
12.10.2013 - odbyło...
-
[2013.10.05] Puchar Łowczego Okręgowego, w pełnym wieloboju strzeleckim (2286)
-
[2013.09.30] Posiedzenie Zarządu (82)
Posiedzenie Zarządu...
-
-
listopad 2013
-
grudzień 2013
-
styczeń 2014
-
marzec 2014
-
kwiecień 2014
-
maj 2014
-
czerwiec 2014
-
[2014.06.27] Zakończenie roku szkolnego (2514)
-
[2014.06.15] Przystrzeliwanie broni w Manowie (2462)
-
[2014.06.08] XV Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w strzelaniach myśliwskich (3029)
-
[2014.06.04] Podziękowanie dla Kolegi Michała Drozdowskiego (2927)
-
[2014.06.01] Walne Zgromadzenie Członków WKŁ "RYBITWA" (2559)
-
[2014.05.24-25] Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Płk. Ignacego Stachowiaka (2769)
-
-
sierpień 2014
-
wrzesień 2014
-
październik 2014
-
listopad 2014
-
grudzień 2014
-
styczeń 2015
-
marzec 2015
-
kwiecień 2015
-
maj 2015
-
czerwiec 2015
-
lipiec 2015
-
Okregowy Zjazd Delegatów (2581)
w klubie Centrum Sił...
-
-
sierpień 2015
-
październik 2015
-
listopad 2015
-
grudzień 2015
-
styczeń 2016
-
marzec 2016
-
maj 2016
-
czerwiec 2016
-
sierpień 2016
-
wrzesień 2016
-
kwiecień 2017
-
maj 2017
-
czerwiec 2017
-
sierpień 2017
-
wrzesień 2017
-
listopad 2017
-
styczeń 2018
-
kwiecień 2018
-
czerwiec 2018
-
wrzesień 2018
-
październik 2018
-
listopad 2018
-
grudzień 2018
-
kwiecień 2019
-
maj 2019
-
czerwiec 2019
-
lipiec 2019
-
sierpień 2019
-
wrzesień 2019
-
październik 2019
-
listopad 2019
-
grudzień 2019
-
styczeń 2020
-
listopad 2020
-
styczeń 2021
-
marzec 2021
-
maj 2021
-
[2021.05.22] Pocovidowe polowanie na rogacze (87699)
-
-
czerwiec 2021
-
[2021.06.26] Walne Zgromadzenie (1132)
-
[2021.06.05] Nowe inwestycje w Naszym Kole (84479)
-
-
lipiec 2021
-
sierpień 2021
-
listopad 2021
-
grudzień 2021
-
styczeń 2022
-
marzec 2022
-
[2022.03.17] Pożegnanie Kolegi Kazimierza Stępnia (998)
-
-
kwiecień 2022
-
listopad 2022
-
[2022.11.29] Polowanie hubertowskie (798)
Foto - polowanie...
-
-
grudzień 2022
-
październik 2023
-
listopad 2023
-
grudzień 2023
-
maj 2024
-
lipiec 2024
-
sierpień 2024
-
wrzesień 2024
-
październik 2024
-
listopad 2024
-
grudzień 2024
-
maj 2025
-
czerwiec 2025
-
wrzesień 2025




/ 1
Pożegnanie Kolegi Juliana Popiołka
W dniu 6 marca 2014 roku odszedł do „ Krainy Wiecznych Łowów” wieloletni myśliwy kol. Julian Popiołek, pogrzeb odbył się 11 marca 2014 roku na cmentarzu kołobrzeskim. Przygodę z knieją Kolega Julek rozpoczął w latach siedemdziesiątych pracując w jednostce wojskowej w Jarominie, po przeniesieniu się do Kołobrzegu wstąpił do naszego Koła. Był myśliwym, który polował tradycyjnymi metodami, polował z dubeltówką ( nie używał broni kulowej oraz lunet ). Ze względu na stan zdrowia w latach osiemdziesiątych zaprzestał polowań , niemniej w dalszym ciągu interesowały Go losy Koła. Julek, to nie tylko kolega myśliwy, ale także nasz sąsiad (kol. Mariana i mój ), w stosunku do sąsiadów zawsze uprzejmy i życzliwy i takiego będziemy Go pamiętali.
Żegnaj Kolego i Sąsiedzie.
Cześć Jego pamięci.


