- 6 Luty 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia - dziś OSTATNIA SOBOTA KARNAWAŁU - MIŁEJ ZABAWY

Wieści z Życia Koła

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

2012.06.29 022012.06.29 07
Na zakończenie roku szkolnego dnia 29 czerwca 2012 roku do Szkoły Podstawowej NR 8 w Kołobrzegu udała się nasza delegacja, koledzy: M. Smoroń, J. Panek i A. Szymanek.

Po zwiedzeniu klasy przyrodniczej o którą dbają najmłodsi uczniowie-przyrodnicy pod opieką Pani Elżbiety Plewako, udaliśmy się na halę sportową na zakończenie roku szkolnego najmłodszych klas. W uroczystości uczestniczył Wiceprezydent Kołobrzegu  Pan Jerzy Wolski, który wraz z Dyrektorem szkoły Panią Urszulą Skorupa wręczali nagrody wyróżniającym się uczniom.

Nasz Prezes w swoim wystąpieniu omówił i dziękował szkole i jej gronu nauczycielskiemu za blisko siedemnastoletnią współprace w  wspieraniu myśliwych w dokarmianiu zwierzyny i popularyzacji ekologicznych zachowań w lesie. Kol. J. Panek, członek Okręgowej Rady Łowieckiej w imieniu Kapituły Odznaczeń Łowieckich PZŁ udekorował wieloletnia opiekunkę młodych ekologów Panią Elżbietę Plewako Odznaką za Zasługi dla Łowiectwa,

do gratulacji dołączyli pozostali członkowie delegacji.


Wyróżniona  podziękowała PZŁ i naszemu Kołu za wyróżnienie, przypomniała zebranym Uczniom i ich Rodzicom o roli jaką nasze Koło odegrało w wieloletnim wspieraniu szkoły w szkoleniu i wycieczkach leśnych, deklarując dalszą współprace. 

A.Sz.


 

Dodaj komentarz!!!!! ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMEM I ROBOTAMI INTERNETOWYMI !!!!!Joomla CAPTCHA

Gościmy na stronie ...

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Znajdź na stronie ...